60₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava

Kargo Bilgileri ve Teslimat

Saat 15:00’e kadar vereceğiniz siparişleriniz kredi kartı ile ödeme yapıldıktan sonra aynı iş gününde yada bir sonraki iş gününde kargo şirketine teslim edilir. (Bu teslimat süresi, HAVALE & EFT ve KAPIDA ÖDEME ile yapılan siparişlerde, ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)Saat 15:00’den sonra ya da Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişlerin tamamı takip eden maksimum 2 iş gününde ilgili kargo şirketi ile tarafınıza gönderilir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.Merry See ürünlerinde kargo süresi minimum 2 iş günüdür.

60 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti online-icgiyim.com tarafından ödenir ve vermiş olduğunuz adrese siparişiniz teslim edilir.

Teslimat adresinin online-icgiyim’e uzaklığına bağlı olarak kargo şirketi 1-3 iş gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden ulaşılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından online-icgiyim garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bilgilendirme sağlanacak ve ürünün tekrardan stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

online-icgiyim online bir alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.Bu durumda ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye tedarik edilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

online-icgiyim.com Türkiye sınırları dahilinde ürün gönderimini gizli paketleme ile yapmaktadır.Detaylı bilgi için info@online-icgiyim.com' a mail atabilir veya 0554 129 9500 no'lu Online Destek hattımızı arayabilirsiniz.